Yhteystiedot

ASIAKASPALVELU

Asiakaspalvelu
info@poolsystems.fi

Jouko Kallio
Jälleenmyynti
Uima-altaat
Sisäporealtaat
Suihkukaapit
jouko@poolsystems.fi
010 406 1081

Jarno Saarinen
Uima-altaat
Uima-altaiden valaistus
Ulkoporealtaat
jarno@poolsystems.fi
0104061084

Ari Saarinen
Ulkoporealtaat
Sisäporealtaat
Kylpytynnyrit
ari@poolsystems.fi
0104061083

Heikki Mäkelä
Kodin/saunan valaistus
Vesiaiheet/pihan vesipuutarhat
Ulkoporealtaat
Verkkokauppatilausten tiedustelut
heikki@poolsystems.fi
010 406 1085  

Teemu Juntunen
Huolto / Varaosat
huolto@poolsystems.fi
010 406 1082

 

Laskutus
Markkinointi
laskutus@poolsystems.fi

Asiakaspalvelu avoinna
Arkisin ma-pe
klo. 10.00-17.00
la-su: Sopimuksen mukaan
 
 

LASKUTUS

H2O Nordic Pool Systems Oy Ltd
Kisällintie 2
60100 Seinäjoki
 

KÄYNTIOSOITE

Seinäjoen myymälä
Kisällintie 2
60100 Seinäjoki
 
Tampereen myymälä
Kuoppamäentie 10
Käynti Ahlmannintien puolelta
33800 Tampere

Myymälä auki
Ma-Pe 10-17
La-Su Sopimuksen mukaan
 
Myymälät suljettu Itsenäisyyspäivänä 6.12
 
 

POSTIOSOITE

H2O Nordic Pool Systems Oy Ltd
Kisällintie 2
60100 Seinäjoki
 

Y-TUNNUS

2849424-1